Jak urządzić kącik do pracy?

Jak urządzić kącik do pracy?

Dla jednych jest to pracownia, dla drugich biuro – pomieszczenie do pracy powinno charakteryzować się skromnym wyposażeniem i jak najmniejszą ilością tych elementów, które mogą przyciągać uwagę pracującego. Mając na uwadze grafikę Google postanowiliśmy Wam przedstawić wizję idealnego kącika do pracy!

Kolor ścian

Biuro powinno mieć jasne kolory. Większość firm posiada białe biurowce, ponieważ jasny kolor kojarzy się ze słońcem, czyli czymś ciepłym i pozytywnym. Pomaluj ściany na biało i zadbaj o świetlówki kompaktowe, które wieczorami będą oświetlały Twoje biuro na kolor biały.

Rodzaj i ułożenie mebli

W biurze powinno znajdować się biurko, stolik na kawę oraz meble do przechowywania dokumentów. Zadbaj o to, aby w Twoim biurze było jak najmniej wyposażenia. Kup ładne, ciemne biuro i postaw na taki sam kolor mebli. Nie kupuj dużych meblościanek, jeśli wiesz, że nie wykorzystasz całej ich przestrzeni. Z czasem zawsze możesz coś dokupić, więc zacznij skromnie.

Stolik na kawę powinien znajdować się na przeciwko biurka, abyś mógł odwrócić monitor i pokazać projekt klientowi (przykład). Twoje biurko powinno się znajdować na przeciwko okna, aby promienie słoneczne nie przeszkadzały Ci w pracy. Widok za okno w czasie przerwy będzie najlepszym, co może Cię spotkać w pracy.

Mini zastawa kuchenna

Gdy poskręcasz meble i wszystkie pozostałe elementy, zadbaj o mały aneks kuchenny. Kup czajnik elektryczny i małą zastawę. Nie będziesz musiał opuszczać pracowni, aby zrobić sobie kawy i nie opuścisz swojego kontrahenta, gdy on także poczuje ochotę na ciepły napój.

Najlepszym miejscem do pracy jest przytulne, niewielkie, jasne pomieszczenie. Jeśli postąpisz zgodnie z naszymi wytycznymi – stworzysz idealne miejsce do pracy!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *