Kategoria: Oświetlenie domu, mieszkania, ogrodu

 • Maly salon – jak oświetlić?

  Maly salon – jak oświetlić?

  Jeśli mamy problem z oświetleniem, bo mamy mały salon, który cały czas wydaje się nam ciemny i przez to jeszcze mniejszy niż w rzeczywistości to koniecznie powinniśmy posłuchać kilku wskazówek. Po pierwsze musimy zdać sobie sprawę z tego, że oświetlenie bardzo mocno wpływa na wygląd naszego salonu. Jeśli jest odpowiednio dobrane, naprawdę może go optycznie…

 • Oświetlenie ogrodu. Przegląd ciekawych rozwiązań.

  Oświetlenie ogrodu. Przegląd ciekawych rozwiązań.

  Bardzo często zwraca się uwagę na to, że oświetlenie ogrodu, które jest dobrane w odpowiedni sposób, może być uznane za podstawę jego funkcjonowania. Projekt oświetlenia warto więc traktować poważnie zastanawiając się między innymi nad korzyściami płynącymi z powierzenia go doświadczonemu zespołowi fachowców. Tu na szczególną uwagę zasługuje architekt krajobrazu, a więc osoba odpowiedzialna za projektowanie…

 • Jak wybrać oświetlenie ogrodowe i tego nie żałować?

  Jak wybrać oświetlenie ogrodowe i tego nie żałować?

  Osoby rozkochane w przydomowych przestrzeniach zielonych zdają sobie sprawę z tego, że niebagatelną rolę w procesie projektowania ogrodów ma do odegrania zaprojektowane we właściwy sposób oświetlenie. Dzieje się tak nie tylko ze względu na to, że po zmroku łatwo można zdeptać ulubione kwiaty. Światło ogrodowe jest uznawane za integralną cześć przestrzeni i ma niemożliwy do…

 • Jakie lampy ogrodowe wybrać do naszego ogrodu?

  Jakie lampy ogrodowe wybrać do naszego ogrodu?

  Każdy z nas marzy o pięknym ogrodzie pełnym drzew i kolorowych kwiatów z drewnianą huśtawką i miejscem na grilla. Obecnie wakacyjne wypoczywanie na zewnątrz domu staje się coraz bardziej popularne w Polsce i coraz częściej jesteśmy zapraszani do znajomych na grilla albo ognisko. Dlatego tak ważny jest sposób w jaki oświetlimy nasz ogród. Możemy go…

 • Jakie wybrać oświetlenie do przedpokoju?

  Jakie wybrać oświetlenie do przedpokoju?

  Przedpokój to najczęściej zapominane i pomijane miejsce w trakcie remontów oraz aranżacji wnętrz – a nie słusznie. Jest to bardzo istotne pomieszczenie, w którym często czeszemy włosy, malujemy się, ubieramy odzież wierzchnią i szykujemy się do wyjścia – dlatego tak ważne jest, aby właśnie w tym pomieszczeniu zaprojektować dobre oświetlenie. Od tego, co zobaczymy w…

 • Jaką lampę stojącą kupić?

  Jaką lampę stojącą kupić?

  Lampy stojące to bardzo dobrze prezentujący się rodzaj lamp, które możemy postawić niemal wszędzie, a nadadzą one każdemu pomieszczeniu trochę nowoczesności i design’u. Stojąca lampa w kuchni będzie na pewno bardzo oryginalnym dodatkiem, ale także praktycznym rozwiązaniem, jeśli na przykład ustawimy ją niedaleko stołu jadalnego. Lampa stojąca doskonale będzie się prezentować zarówno w salonie, gabinecie…

 • Lampki biurkowe – jakie wybrać?

  Lampki biurkowe – jakie wybrać?

  Lampki biurkowe to jedno z najważniejszych oświetleń w naszym domu. To właśnie dzięki biurkowym lampkom możemy wieczorem siąść przy naszym biurko – napisać pracę, zrobić projekt, przeczytać książkę, rysować czy naprawiać różnego rodzaju rzeczy. To właśnie lampka biurowa dba o dobro naszego wzroku oraz oto, aby nie bolały nas oczy po długim czasie spędzonym przy…

 • Jakie oświetlenie wybrać do pokoju?

  Jakie oświetlenie wybrać do pokoju?

  Oświetlenie w pokoju to jedna z najważniejszych rzeczy, którą musimy wybrać jeśli urządzamy nasze nowe mieszkanie czy też dom. To od dobrego oświetlenia zależy to czy będziemy efektownie pracować, uczyć się oraz wypoczywać. Jeśli dobierzemy złe światło to możemy borykać się z bólem i ciągłym zmęczeniem oczu, co nie jest zdrowe i na pewno wpłynie…